شنبه 1397/12/04

توتی: از رئال مادرید پیشنهاد داشتم، امروز ۲۰۰ میلیون یورو قیمت داشتم

  • کد خبر: ۵۱۹۲۴۰
  • تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: نود3
  • گروه خبر: ورزشی
توتی مصاحبه ای جالب با اسکای انجام داده است.
فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه رم که به تازگی کفش هایش را آویخته در مصاحبه اخیرش با اسکای درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است، از اسپالتی گرفته تا بازار نقل و انتقالات و کسب توپ طلا، بخش مهم صحبت های او را ملاحظه می کنید:

اسپالتی

هیچ وقت مشکلی با اسپالتی نداشتم و احتمالاً در آینده هم نخواهم داشت. بهتر است که به شکل متفاوت تری به بازیکنان نزدیک شد، اگر من جای او بودم، به عنوان مربی به شکل دیگری با بازیکنان برخورد می کردم.

ترک رم، پیشنهاد از مادرید

در سال ۲۰۰۴ پیشنهادی رسمی از رئال مادرید داشتم که می توانستم رم را ترک کنم، اما شانس کسب عناوین قهرمانی متعدد را کنار گذاشتم تا همچنان پیراهن رم را بپوشم، پوشیدن این پیراهن برایم مهمترین چیز بود. در نهایت در این باشگاه، شور، عشق و تعصب را دریافت کردم که برایم از تمام جام ها ارزشمندتر است. همیشه ۱۰۱ درصد توانم را می گذاشتم چرا که رم اولویت اول و آخرم بود.

توپ طلا

زمانی که در رم بازی می کردم، می دانستم برای تصاحب توپ طلا شانس کمتری به نسبت بازیکنان تیم های رئال مادرید ، یوونتوس و یا میلان دارم، شاید این تنها چیزی باشد که بابتش افسوس میخورم.

قیمت من!؟

اگر دست من بود برای خرید بازیکن، هر پولی را خرج می کردم تا بهترین ها را بخرم، چرا که برای قهرمانی و ساختن تیمی قوی، نیاز به بازیکنان بزرگ و خاصی دارید، اما این مدیران هستند که درباره خریدها تصمیم می گیرند و قیمت گذاری می کنند، با ابعاد بازار کنونی، قیمت من می توانست به ۲۰۰ میلیون یورو برسد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/519240

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها