پنجشنبه 1397/10/27

شربتی: باید طارمی را از کار بیندازیم

  • کد خبر: ۵۱۹۱۱۳
  • تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
مدافع تراکتوری ها می گوید به سبک بازی طارمی کاملا آشناست و در بازی هفته آینده چاره ای جز از کار انداختن او ندارند. رضا شربتی که به عنوان مدافع چپ تراکتوری ها در دیدار برابر الاهلی عربستان به میدان رفت درباره این بازی گفت: ما شایسته پیروزی در این بازی بودیم چرا که عملکرد بسیار خوبی داشتیم و تمام تلاش خود را برای باز کردن دروازه حریف انجام دادیم ولی متاسفانه شانس با ما یار نبود. بعضی وقت ها در فوتبال این اتفاقات می افتد. ما در حالی که می توانستیم دروازه حریف را باز کنیم با یک گل این بازی را باختیم. 


او ادامه داد: امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم نتیجه دیدار اول آسیایی را جبران کنیم و بهترین نتایج را به هواداران تراکتورسازی تقدیم کنیم. 


مدافع تراکتوری ها درباره مقابله با مهاجم ملی پوش ایرانی الغرافه گفت: بازی طارمی را می شناسم. او بازیکن خطرناکی است و همه می دانند طارمی بازیکن بزرگی است؛ اما چاره ای نداریم جز اینکه بخواهیم او را از کار بیندازیم و برابر الغرافه به برتری دست پیدا کنیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/519113

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها