یکشنبه 1397/10/30

دردسری جدید برای پرسپولیسی ها

  • کد خبر: ۵۱۹۰۰۱
  • تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
سرخپوشان پایتخت هنوز از پرونده های حقوقی خود در فیفا رهایی پیدا نکردند که شکایت بانک ها هم دردسر جدیدی برای آنها ایجاد کرده است.
دردسری جدید برای <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>پرسپولیس
</a>ی ها

سرخپوشان پایتخت هنوز از پرونده های حقوقی خود در فیفا رهایی پیدا نکردند که شکایت بانک ها هم دردسر جدیدی برای آنها ایجاد کرده است.

 باشگاه پرسپولیس علاوه بر مربیان و بازیکنان سابق خود به برخی از شرکت ها و بانک ها هم بدهکار است. در حال حاضر سه بانک پیگیر مطالبات خود از پرسپولیس شدند و خواستار دریافت طلب خود از این باشگاه هستند. 

باشگاه پرسپولیس در سال 92 وام 2 میلیاردی از یکی از بانک ها دریافت کرد که جعفر کاشانی و محمد دادکان برای دریافت این وام ضامن شدند. 

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره این م طلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دریافت وام از بانک ها مربوط به زمان مرحوم خطیب است که من و دادکان عضو هیئت مدیره پرسپولیس بودیم. البته پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و مسئولیت پرداخت قسط بر عهده باشگاه است و من هم ضامن نشدم. 

او بیان کرد: بدهی های باشگاه مربوط به مدیران سابق است اما گرشاسبی سرپرست باشگاه همه تلاش خود را می کند تا بدهی ها را پرداخت کند تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/519001

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها