شنبه 1397/12/04

⁩افشای کلاهبرداری میلیاردی توسط جاعل اسناد و مدارک

  • کد خبر: ۵۱۸۷۲۳
  • تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: برنا
  • گروه خبر: حوادث
فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با ۳۶ میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان جاجرم خبر داد.


سردار "علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت : در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم در این شهرستان اقدام به جعل اسناد و مدارک و کلاهبرداری می‌کند موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای فرد مورد نظر شدند، افزود: متهم در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد.
وی با بیان اینکه متهم با ترفندهایی از قبیل جعل اسناد و مدارک که اقدام به کلاهبرداری از یک شرکت خدماتی و دو نفر از شهروندان می‌کرد، افزود : متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به کلاهبرداری به مبلغ ۳۶ میلیارد ریال در این شهرستان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با هر گونه اقدامی که آسایش و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازد به شدت برخورد می‌کند و از شهروندان نیز انتظار می‌رود در صورت آگاهی از این گونه موارد مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/518723

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها