شنبه 1397/12/04

قالیباف: بخش عمده‌ای از مشکلات ناشی از ضعف مدیران است

  • کد خبر: ۵۱۸۲۷۴
  • تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: تحلیل سیاسی
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم واقعا با همه مشکلاتی که بخش عمده‌ای از آن ناشی از ضعف ما مدیران است، بزرگواری می‌کنند و در صحنه حاضر می‌شوند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم واقعا با همه مشکلاتی که بخش عمده‌ای از آن ناشی از ضعف ما مدیران است، بزرگواری می‌کنند و در صحنه حاضر می‌شوند.

محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافت.

قالیباف در جمع خبرنگاران گفت:امروز سعی کردم همپای مردم خوبی باشم که از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز و در تداوم انقلاب همواره در صحنه بوده‌اند. مردم، اسلام و ولایت فقیه سه رکن اصلی انقلاب اسلامی هستند.

قالیباف ادامه داد::ان‌شاءالله همواره بتوانیم وحدت خود را حفظ کنیم و همه پا به پای مردم پیش بیاییم و مشکلات آن‌ها را برطرف و رضایتشان را بدست آوریم؛ چراکه بدون شک رضایت مردم رضایت خدای متعال است.

وی با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم مایه افتخار ما و نشان از محبت و گذشت آن‌ها است، اظهار داشت: مردم واقعا با همه مشکلاتی که بخش عمده‌ای از آن ناشی از ضعف ما مدیران است، بزرگواری می‌کنند و امروز که متعلق به کشور، انقلاب، اسلام و خون شهدا و امام شهدا است در صحنه حاضر می‌شوند و پیمان خود را با این ارزش‌ها مستحکم‌تر از گذشته می‌کنند.

قالیباف با تاکید بر لزوم مبارزه با فساد اظهار داشت: مبارزه با فساد اساس کار است و اگر با فساد برخورد نشود طبیعتا موجبات ضعف، ناکارآمدی و ایجاد مشکلات بیشتری فراهم می‌شود. امیدواریم هم مسئولین در این کار تلاش بیشتری کنند و ان‌شاءالله قوه قضائیه همانطور که هم اکنون به صحنه آمده واقعا بتواند با این موضوعات برخورد کند و نتیجه را به اطلاع مردم برساند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/518274

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها