شنبه 1397/12/04

تحویل نفت اربیل به بغداد تکذیب شد

  • کد خبر: ۵۱۲۰۴۸
  • تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: شایعه
اربیل با اظهارات نخست وزیر عراق در مورد موافقت مقامات منطقه کردستان عراق با تحویل نفت این منطقه به بغداد واکنش نشان داد.
نخست وزیر منطقه کردستان عراق اظهارات حیدر العبادی در مورد موافقت اربیل با تحویل همه نفت این منطقه به دولت فدرال را تکذیب کرد.

اربیل با اظهارات نخست وزیر عراق در مورد موافقت مقامات منطقه کردستان عراق با تحویل نفت این منطقه به بغداد واکنش نشان داد.

هنوز ساعتی از اظهارات حیدرالعبادی در اجلاس داووس نگذشته است که «نچیروان بارزانی»، نخست وزیر منطقه کردستان عراق به این اظهارات واکنش نشان داد.

بارزانی در گفت‌وگو با شبکه روودآو اظهارات العبادی را تکذیب کرد و گفت که حکومت منطقه کردستان با تحویل نفت این منطقه به دولت مرکزی موافقت نکرده است.

حیدر العبادی عصر امروز در داووس سوئیس گفت که اربیل و بغداد برای حل اختلافات خود در مورد بودجه و نفت فرصت دارند و منطقه کردستان موافقت کرده است که نفت تولیدی خود را تحویل دولت فدرال قرار دهد.

نخست وزیر کردستان عراق مدعی شد که در دیدار‌هایی که با العبادی داشته به هیچ وجه در ارتباط با تحویل نفت گفت‌وگو نکرده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/512048

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها