پنجشنبه 1397/10/27

قیمت بنزین در سال 97 چه سرنوشتی دارد؟

  • کد خبر: ۵۱۱۱۵۸
  • تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: خانه ملت
  • گروه خبر: اقتصادی
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس گفت: این کمیسیون، افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده را ممنوع کرده است.


عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس گفت: این کمیسیون، افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده را ممنوع کرده است.

جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 ، درباره سرنوشت قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده، اظهار کرد: در کمیسیون تلفیق بودجه بند الحاقی تصویب شد که برابر آن دولت اجازه افزایش قیمت را در سال آینده ندارد و این موضوع شامل حال حامل‎های انرژی نیز می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون برنامه ششم توسعه کل کشور، گفت: ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه به دولت اجازه می دهد که در مدت اجرای قانون برنامه افزایش قیمت حامل‌های انرژی را به صورت پلکانی انجام دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی، ادامه داد: قانون بودجه سنواتی برنامه و سیاست گذاری سالانه است بنابراین با بند الحاقی مصوب کمیسیون تلفیق بودجه افزایش قیمت بنزین در سال 97 ممنوع شده است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 ، با اشاره به بند الحاقی، گفت: این بند الحاقی عبارت کلی است که شامل حال قیمت حامل‌های انرژی می‌شود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/511158

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها