پنجشنبه 1397/10/27

برف و باران ۱۸استان کشور را فرا می‌گیرد

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در ۱۸ استان کشور از جمله یزد و کرمان طی امروز و روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، امین‌حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز با ورود سامانه بارشی فعال به کشور ابتدا برای مناطق غرب، شمال غرب، مناطق جنوبی غرب و زاگرس مرکزی بارش برف و باران آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: بارش‌ها در بعدازظهر امروز برای جنوب استان‌های آذربایجان غربی و شرقی،‌کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، شمال خوزستان و شمال چهارمحال و بختیاری از شدت بیشتری برخوار است.

وی با اشاره به کاهش ناپایداری‌ها در شمال غرب کشور از فردا، تصریح کرد: برف و باران در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، نواحی مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر و مناطقی از شرق و جنوب کشور را فرا می‌گیرد.

وی تاکید کرد: فردا بیشترین بارش‌ها در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، نیمه شرقی خوزستان و مناطقی از استان‌های لرستان، همدان، مرکزی و ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، تهران، البرز خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: روز یکشنبه (یک بهمن 96) سامانه بارشی در نیمه شرقی کشور فعال است و برف و باران در استان‌های  یزد، کرمان، خراسان‌های رضوی، جنوبی و شمالی روی می‌دهد و روز دوشنبه سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/509669

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها