جمعه 1397/10/28

رحمتی چراغ خاموش به ترکیب اصلی رسید

  • کد خبر: ۵۰۹۴۴۵
  • تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
کاپیتان استقلال چراغ خاموش موفق شد کلید دروازه استقلال را از حسینی پس بگیرد.


کاپیتان استقلال چراغ خاموش موفق شد کلید دروازه استقلال را از حسینی پس بگیرد.
مهدی رحمتی با تصمیم شفر در بازی با پدیده و پارس جم در درون دروازه استقلال قرار می گیرد تا برای بازی با صنعت نفت در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کاملا آماده باشد.
مهدی رحمتی 14 بازی در لیگ برتر از ترکیب استقلال دور بود و شاید خیلی ها انتظار داشتند در نیم فصل ازجمع آبی ها جدا شود تا در تیمی دیگر ثابت کند نیمکت نشینی او فنی نبوده است ولی او روش دیگری را انتخاب کرد.
مهدی رحتی بدون حاشیه و جنجال ماند و جنگید و حالا مزد زحمات خود را گرفت و شفر یک بازی بعد از ثبت رکورد حسینی ترجیح داد کاپیتان را به ترکیب تیمش برگرداند.
هرچند شفر روز گذشته در نشست مطبوعاتی خود توضیح داد که این تصمیم برای آمادگی رحمتی برای جام حذفی بوده و دروازه بان او در بازی های لیگ برتر حسینی است اما 3 بازی، فرصت مناسبی است تا رحمتی توانایی هایش را به شفر اثبات کند و نظر او را تغییر بدهد.
البته شرایط رحمتی در استقلال چندان هم بد نیست چراکه او می تواند تنها جام باقی ماندن برای استقلال را بالای سر ببرد و البته در لیگ قهرمانان آسیا هم شفر به طور قطعی اعلام نکرده است که قصد دارد از کدام دروازه بان استفاده کند و کاپیتان استقلال با تجربه بین المللی بیشتر شاید شانس بیشتری برای قرار گرفتن در درون دروازه استقلال داشته باشد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/509445

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها