شنبه 1397/07/28

گزارش نهایی رییس کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش به روحانی/ خدمه نفتکش سانچی در ساعت اولیه سانحه فوت کرده بودند

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس کمیته رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی با ارسال نامه ای از شانگهای خطاب به رئیس جمهوری گزارش نهایی از وضعیت قطعی نفتکش سانچی و کارکنان آن را به دکتر روحانی ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، علی ربیعی، در این نامه با اعلام اینکه مطابق شواهد بدست آمده در محل و نظریه قاطع مقامات چینی و کارشناسان ایرانی در حوزه نفت و گاز سازمان بنادر و دریانوردی، انفجار به این وسعت و حجم آتش و نیز گازهای سمی متصاعد شده منجر به فوت خدمه قهرمان اقتصاد مقاومتی در ساعت اولیه حادثه گردیده است، درگذشت خدمه نفتکش سانچی را به رئیس جمهور، ملت بزرگ ایران و خانواده های بازماندگان کارکنان نفتکش تسلیت گفته و خواستار اعلام عزای عمومی از سوی هیئت محترم وزیران و شهید خدمت نامیده شدن این عزیزان شد.

متن کامل نامه علی ربیعی به رئیس جمهوری به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

حضرت حجه الاسلام و المسلمین جناب اقای دکتر وروحانی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و ملت بزرگ ایران و خانواده های محترم و بازماندگان کارکنان نفت کش سانچی و کلیه کارکنان عزیز و ایثار گر شرکت ملی نفت کش ایران در اقصی نقاط دنیا، با تاسف تمام به استحضار می رسانم مطابق شواهد بدست آمده در محل و نظریه قاطع مقامات چینی و کارشناسان ایرانی در حوزه نفت و گاز سازمان بنادر و دریانوردی، انفجار به این وسعت و حجم آتش و نیز گازهای سمی متصاعد شده، منجر به فوت خدمه قهرمان اقتصاد مقاومتی در ساعت اولیه حادثه گردیده است.

تلاش های طاقت فرسا برای اطفاء حریق و انتقال پیکرهای مطهر نیز میسر نگردید.

اینجانب درخواست اعلام عزای عمومی و نیز اقدام برای شهید خدمت نامیده شدن این عزیزان از  هیئت محترم وزیران را دارم.

علی ربیعی


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/507465

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها