پنجشنبه 1397/10/27

کارگزاری آگاه به صورت مشروط به فعالیت ادامه می‌دهد/ شش شرط برای ادامه فعالیت

به منظور جلوگیری از زیان مشتریان کارگزاری آگاه که به موجب نامه مدیریت نظارت بر بورس ها از 20دی ماه شامل تعلیق از هرگونه خرید کالا و اوراق بهادار و ایجاد موقعیت جدید تعهدی در بازار بورس شده بود، ممنوعیت خرید از طریق سیستم برخط و انجام معاملات مشتقه از تاریخ 24 دیماه به حالت تعلیق درآمد.

اقتصاد آنلاین - هدی بذرافشان ؛ علی سعیدی در گفت‌و گو با خبرنگار بورس اقتصادآنلاین پیرامون ممنوعیت خرید کالا و اوراق بهادار و ایجاد موقعیت تعهدی جدید در بورس‌ها از تاریخ 20 دی ماه توسط کارگزاری آگاه گفت: بر اساس مصوبه هیأت مدیره سازمان بورس و گزارش‌های واصله از نهادهای ذیربط، به جهت تخلفات صورت گرفته در شرکت کارگزاری، چنین ممنوعیتی مقرر شد.

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس  و اوراق بهادار افزود:  باتوجه به تلاش آن شرکت برای جبران بخشی از خسارت ها و همچنین به منظور جلوگیری از ایجاد مضیقه بیشتر برای مشتریان شرکت، بر اساس مصوبه هیأت مدیره، ممنوعیت خرید از طریق سیستم برخط و انجام معاملات مشتقه از تاریخ 24 دیماه به حالت تعلیق درآمد.

وی با تاکید بر اینکه البته 6 شرط برای آن شرکت در مصوبه هیأت مدیره به جهت لزوم انجام اقدامات اصلاحی در یک زمان مشخص در نظر گرفته شده که در صورت عدم اجرای آن، ممنوعیت از حالت تعلیق خارج شده و مجددا" اجرایی خواهد شد، خاطرنشان کرد:  به هر حال سازمان بورس برای ایجاد نظم در بازار موظف است اقداماتی را به انجام رساند تا ضمن تحقق شرایط مناسب در بازار، منافع سرمایه گذاران نیز محفوظ بماند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/507439

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها