شنبه 1397/07/28

واکنش کمیته مسابقات سازمان لیگ به ادعای مشکی پوشان درباره تماشاگران پرسپولیس

  • کد خبر: ۵۰۶۹۹۲
  • تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
سعید فتاحی در واکنش به اعتراض مسؤلان باشگاه مشکی‌پوشان به حضور بیش از اندازه هواداران تیم پرسپولیس در دیدار روز گذشته (جمعه) این دو تیم در ورزشگاه ثامن مشهد گفت: وقتی که هواداران تیم مشکی‌پوشان نیامدند و سکو‌ها را پر نکردند, ما باید چه کار می‌کردیم؟
<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>واکنش کمیته مسابقات سازمان لیگ به ادعای مشکی پوشان درباره تماشاگران پرسپولیس </a>

سعید فتاحی در واکنش به اعتراض مسؤلان باشگاه مشکی‌پوشان به حضور بیش از اندازه هواداران تیم پرسپولیس در دیدار روز گذشته (جمعه) این دو تیم در ورزشگاه ثامن مشهد گفت: وقتی که هواداران تیم مشکی‌پوشان نیامدند و سکو‌ها را پر نکردند, ما باید چه کار می‌کردیم؟ قانون می‌گوید فقط 10 درصد از سکو‌ها باید به تیم میهمان تعلق بگیرد، اما به شرط اینکه مابقی سکو‌ها را تیم میزبان پر کند. در غیر این صورت ما نمی‌توانیم سکو‌ها را خالی نگه داریم. دیدید زمانی که بازی شروع شده بود ما جایگاه‌ها را باز کردیم، چرا که نمی‌شود هواداران را زمانی که سکو‌ها خالی است، پشت در نگه داشت.

وی درباره اینکه مالک باشگاه مشکی‌پوشان بعد از این بازی گفته بود که در شهرشان غریب هستند, ادامه داد: این خنده‌دار است که وقتی ورزشگاه را پر نکرده‌اند, 10 هزار هوادار پرسپولیس بیرون ورزشگاه بمانند. این قانون است و همه جا به همین شکل اجرا می‌شود. شما می‌بینید تیم تراکتورسازی هم زمانی که به تهران می‌آید, هوادارانش 30 تا 40 درصد از ورزشگاه را پر می‌کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال راجع به اینکه قرار شده دیگر مشکی‌پوشان از تیم‌های استقلال و پرسپولیس در مشهد میزبانی نکند, تصریح کرد: این موضوع دیگر دست خود‌شان است که در کجا میزبانی کنند. فقط باید یکی دو ماه قبل به ما بگویند و ورزشگاهی را که می‌خواهند در آن بازی برگزار شود، معرفی کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که‌ آیا بهتر نیست این بازی‌های مهم در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود, یادآور شد: در ابتدا قول داده بودند بازی‌ها را به آنجا ببرند, اما نبردند. ما نمی‌توانیم اجبارشان کنیم و انتخاب ورزشگاه دست تیم میزبان است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/506992

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها