چهارشنبه 1397/11/03

بارش برف و باران از دوشنبه

با ورود یک موج ناپایدار به استان از اواخر فردا برای روز دوشنبه بارش پراکنده باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود و دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت.


با ورود یک موج ناپایدار به استان از اواخر فردا برای روز دوشنبه بارش پراکنده باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود و دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت.
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتا ناپایدار تا اواسط هفته برای منطقه است. «عظیم زاده» افزود: بر این اساس برای امروز در نوار شمالی گاهی وزش باد شدید و برای اواخر فردا با ورود یک موج ناپایدار به تدریج افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید و برای روز دوشنبه باران پراکنده و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.
وی با بیان این که از امروز تا دوشنبه دمای هوا تغییرات قابل ملاحظه ای نخواهد داشت، اظهارداشت: از روز دوشنبه دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت. وی تصریح کرد: بیشترین ارتفاع برف طی هفته گذشته از تکله قوز راز با 7 سانتی متر گزارش شد که در همین مدت بیشترین میزان بارندگی مربوط به ایستگاه استاد با 3.3میلی متر بود. وی ادامه داد: طی 24 ساعت منتهی به صبح روز گذشته، بجنورد دارای کمینه دمای منفی 3 و بیشینه دمای 10درجه سانتی گراد بالای صفر بود که در همین مدت کوسه با کمینه دمای منفی 8درجه سانتی گراد سردترین و آشخانه با بیشینه دمای 11درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین نقطه استان بود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/506991

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها