چهارشنبه 1397/11/03

مدارس هفت گانه مشهد روز شنبه تعطیل اعلام شد

استاندار خراسان رضوی با اشاره به برگزاری انتخابات در ۷۵۰مدرسه سطح شهر مشهد گفت:‌ مدارس هفت گانه مشهد فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر،  مستقر در محل ستاد انتخابات خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان شامگاه جمعه اظهار کرد: با توجه به تراکم مشهد در بحث انتخابات و اینکه بشترین تعداد شعب اخذ رای در مدارس آموزش و پرورش استقرار داشته و قریب به اتفاق متولیان را فرهنگیان استان تشکیل می دهند لذا فردا نواحی هفت گانه مشهد در تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

استاندار خراسان رضوی گفت:‌ تا ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه تعداد آرا ماخوذه در مشهد از یک میلیون و ۱۰۰ هزار رای در صندوق های ثابت گذشت این در حالی است که در انتخابات سال ۹۰ جمع آرا ماخوذه ۹۲۳ هزار و ۲۹۵ نفر بود.

وی تصریح کرد: تا حدود ۲۰ دقیقه قبل آمار ۹۷ درصد شعب اخذ رای که به سامانه متصل هستند از دو میلیون و ۶۰۰ هزار رای گذشت.

رشیدیان با تمدید زمان انتخابات تا ساعت ۲۳ در شهرهای استان گفت: احتمال تمدید اخذ رای در مشهد تا ساعت ۲۴ وجود دارد و پس از آن به هیچ وجه قابلیت تمدید ندارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/506822

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها