چهارشنبه 1397/11/03

شانس دنیزلی بیشتر ار اروتور سالام/توافقات انجام شده،جانشین یحیی از بشیکتاش می اید

  • کد خبر: ۵۰۶۵۰۰
  • تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: نود3
  • گروه خبر: ورزشی
مدیران باشگاه تراکتورسازی اروتور سالام یا مصطفی دنیزلی که هر دو سابقه سرمربیگری بشیکتاش ترکیه را داشته اند مذاکراتی انجام داده و یکی از این دو نفر جانشین یحیی گل محمدی خواهد شد.
نماینده اجورلو در سفری که چند روز پیش به ترکیه داشته مذاکرات مفصلی با مصطفی دنیزلی سرمربی اسبق پرسپولیس داشته.دنیزلی که با یک تیم به عنوان مشاور و مدیرفنی همکاری دارد از نظر مالی با تراکتور توافقاتی داشته و پیوستن وی به تراکتور منوط به جدایی قانونی با تیم ترکیه ای است.خبر مذاکره تراکتورسازی هفته گذشته در  رسانه ها به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری در کنار نام نکونام و کمالوند مطرح شد و حتی برخی رسول خطیبی را هم دارای شانس دانستند.دیروز و دقایقی بعد از کنفرانس خبری گل محمدی هم خبر سفر نماینده تراکتور به ترکیه برای توافق با دنیزلی در اغلب رسانه ها منتشر شد اما حالا خبر می رسد مذاکراتی هم با اروتور سالام مربی بشیکتاش ترکیه انجام شده است.از تراکتور سازی خبر می رسد بزخلاف برخی اخبار منتشره و صحبت هایی که مطرح است کمالوند و نکونام فعلا هیچ شانسی برای سرمربیگری ندارند و شانس دنیزلی هم به واسطه اشنایی قدیمی اجورلو و دنیزلی و همچنین شناخت دنیزلی از فرهنگ و فوتبال ایران بسیار بیشتر از سالام است اما این مربی جوان هم در صورتی که دنیزلی پاسخ نهایی اش منفی باشد به عنوان گزینه دوم شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت تیم پرشورهای تراکتور را دارد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/506500

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها