جمعه 1397/10/28

سپاسگزاری از شرکت‌کنندگان در تجمعات و راهپیمایی‌های حماسی اغتشاشات اخیر

  • کد خبر: ۵۰۵۳۳۷
  • تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: دانشجو
  • گروه خبر: سیاسی
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای ولایتمداری و تکلیف محوری مردم را ارج نهاده و از آحاد شرکت‌کنندگان در تجمعات و راهپیمایی‌های حماسی ضد فتنه و ناآرامی قدردانی کرد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم ایران به خاطر برگزاری پرشور راهپیمایی‌هایی در محکومیت ناآرامی‌ها و تخریب‌های اخیر توسط برخی جریانات خاص، تقدیر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: شکر و سپاس خداوند قادر متعال را به‌پاس نعمت گران‌سنگ امّت متدین، بصیر و دشمن‌شناس ایران اسلامی، مردم شریف و وظیفه‌شناسی که باروحیه تحسین‌برانگیز نشأت‌گرفته از باور دینی و انقلابی، حضور آگاهانه درصحنه و صیانت از میراث ماندگار احیاگر اسلام ناب محمدی (حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه) را برخود فرض دانسته و در بزنگاه‌ها با الهام از رهنمودهای گهربار مقتدای عظیم‌الشأن امّت اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، وفاداری نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی را به اثبات رسانده و انواع توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن همانند فتنه آمریکایی – صهیونیستی سال 1388 را درهم‌پیچیده است، واقعیتی که دربرگیرنده یکی از بارزترین ویژگی انقلاب اسلامی همانا مردمی بودن نهضت و متکی بودن نظام به مردم هست.

این بیانیه می‌افزاید: از این منظر در هفته‌های اخیر بازهم با زمان‌شناسی و درک این واقعیت که دشمنان کینه‌توز ایران مقتدر با موج‌سواری و سوءاستفاده شیطانی از دغدغه اقتصادی مردم، زمینه‌ساز و عامل اصلی هتک حرمت رذیلانه به مقدسات و ساختارشکنی توسط مزدوران و ضدانقلاب هستند، بار دیگر خیل عظیم امت حزب‌ا‌لله با استعانت از ذات اقدس ربوبی جلّ و علا، آگاهانه و پرشورتر از قبل درصحنه حضور یافته و با اعلام نفرت و انزجار قلبی از این ددمنشی‌ها، فتنه جدید استکبار را خنثی کردند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه خود آورده است: این ولایتمداری و تکلیف محوری را ارج نهاده و از آحاد شرکت‌کنندگان گران‌قدر در تجمعات و راهپیمایی‌های حماسی ضد فتنه و اغتشاش، همچنین از نیروهای دلاور انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج مستضعفین، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و سربازان گمنام حضرت بقیه‌الله الاعظم که با اقدام قاطع توأم با درایت عملکرد ستودنی از خود به نمایش گذاردند صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌نماید و باذن‌الله، جهانیان در استمرار نقش‌آفرینی‌های قبلی مردم، بازهم با شادابی و نشاط وصف‌ناپذیر و حضور در راهپیمایی سراسری، پرشور و درس‌آموز یوم‌الله بیست و دوم بهمن‌ماه نظاره‌گر تجلی دست قدرت الهی و خلق حماسه ماندگار مجددی در پشتیبانی همگان از نظام اسلامی و ولایتمداری دشمن‌شکن را نظاره‌گر خواهند بود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/505337

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها