پنجشنبه 1397/10/27

پخش سری جدید زمانی برای خندیدن در نوروز ۹۷

  • کد خبر: ۵۰۳۷۲۶
  • تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶ ب.ظ
  • مرجع خبر:
  • گروه خبر: فرهنگی و هنری
عباس قنبری تهیه‌کننده برنامه «زمانی برای خندیدن»؛ در خصوص سری دوم این برنامه گفت: در مرحله پیش تولید سری دوم برنامه «زمانی برای خندیدن» هستیم.
قنبری گفت: پیش تولید سری دوم برنامه «زمانی برای خندیدن » آغاز شده و برای پخش نوروزی آماده می‌شود.

عباس قنبری تهیه‌کننده برنامه «زمانی برای خندیدن »؛ در خصوص سری دوم این برنامه گفت: در مرحله پیش تولید سری دوم برنامه «زمانی برای خندیدن » هستیم.

وی ادامه داد: برای مجری و داوران این برنامه در حال مذاکره هستیم؛ اما نتیجه هنوز حاصل نشده است. سری دوم برنامه «زمانی برای خندیدن » مانند سری اول٬ از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

قنبری درخصوص ثبت نام شرکت کنندگان برای حضور در برنامه خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان می توانند برای حضور در برنامه «زمانی برای خندیدن » در سایت شبکه سه ثبت نام
و استندآپ های خود را ارسال کنند. اثرات ارسال شده مورد قضاوت داوران قرار خواهد گرفت و از نفرات برتر برای حضور در مرحله بعدی دعوت به عمل خواهد آمد. ثبت نام برای حضور در برنامه تا ۲۵ دی ماه تمدید شد.

گفتنی است؛ سری اول برنامه «زمانی برای خندیدن » با اجرای عبدالله روا و داوری شهره لرستانی، نصرالله رادش، حسین رفیعی، سیدمهردادضیایی به تهیه کنندگی عباس قنبری و محسن تقوی زنوزی اسفند و فروردین روی آنتن شبکه سه رفت.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/503726

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها