پنجشنبه 1397/10/27

واتس اپ رکورد شکست

در ساعات پایانی سال 2017 واتس اپ رکوردی جدیدی را توانست برای خود به ثبت برساند.


در ساعات پایانی سال 2017 واتس اپ رکوردی جدیدی را توانست برای خود به ثبت برساند. در شب سال نو میلادی بیش از 75 میلیارد پیام از سوی کاربران این اپلیکیشن ارسال شد که حدود 12 میلیارد بیشتر از رکوردی قبلی است؛ در ساعات پایانی سال 2016 حدود 63 میلیارد پیام در این اپلیکیشن رد و بدل گشته بود.
در شب سال نو، کاربران واتس اپ حدود دو هزار گزارش مبنی بر مشکلات سرور این پیام رسان منتشر کردند

با توجه به اطلاعات به دست آمده، از میان این رقم 13 میلیارد آن عکس بوده و 5 میلیارد هم به ویدیوها اختصاص دارد. این رکورد در حالی برای واتس اپ ثبت شده که در ساعات پایانی سال گذشته گزارشات متعددی از مشکلات سرور این اپلیکیشن پیام رسان به دست رسید و برای حدود دو ساعت خیلی ها نتوانستند از آن استفاده کنند.

بعدها واتس اپ نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و علتش را ترافیک زیاد پیام ها در شب سال نو میلادی خواند. همچنین در روز آخر 2017 این کمپانی پشتیبانی از سرویسش را برای سیستم عامل بلک بری و نسخه های قدیمی ویندوز فون نیز قطع کرد.

تمام این مسائل نشان از محبوب روز افزون واتس اپ در میان مخاطبین می دهند. این پیام رسان هم اکنون بیش از 1 میلیارد و 300 میلیون کاربر دارد، عددی که واتس اپ را تبدیل به محبوب ترین سرویس پیام رسان اجتماعی کرده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/503647

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها