دوشنبه 1397/09/19

تعامل با رسانه ها به سبک محمد علی نجفی

  • کد خبر: ۵۰۱۲۶۳
  • تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱ ب.ظ
  • گروه خبر: تحلیل سیاسی
سیاست های راهبردی شهردار جدید تهران فقط شامل حال خواص می شود
تعامل با رسانه ها به سبک محمد علی نجفی شهردار جدید تهران اوایل آذرماه خبرداد، با هدف شفافیت و تعامل با رسانه ها تمام شکایت های دوره پیشین مدیریت شهری تهران از اصحاب رسانه باز پس گرفته می شود؛ اما امروز یعنی در کمتر از یکماه پس از این ژست روشنفکرانه، شهرداری تهران اعلام کرد به دنبال انتشار یک خبر درباره سفر محمدعلی نجفی به کیش از سایت منتشر کننده این خبر و همچنین چند سایت و یک روزنامه شکایت کرده است.
حال این سوال مطرح است که چطور وقتی پای مدیریت قبلی شهر تهران به میان بود، شهردار جدید و تیمش تاکید کردند باید با رسانه ها تعامل کرد و با هدف شفاف سازی، تمام شکایات شهرداری در دوره قبل را بدون آنکه نظر مدیران قبلی را بپرسند تا حقیقت امر بر آنها مبرهن شود، پس گرفتند اما امروز بدون هیچ شفاف سازی، تعامل را زیر پا گذاشته و تصمیم گرفته اند از رسانه هایی که خبر عدم حضور شهردار در تهران و سفرش به کیش را کار کرده اند، شکایت کنند.
گویا این تعامل فقط شامل حال رسانه هایی می شود که بر شهرداری تهران در دوره قبل مدیریت شهری تاخته باشند، یعنی رسانه های همسو با مدیریت جدید شهری پایتخت؛ وگرنه نجفی و همکارانش قصدی بر تعامل با رسانه ها و شفافیت ندارند!
آقای شهردار احیانا سیاست های راهبردی تان که یکماه قبل بر آن در باز پس گیری شکایات از رسانه ها تاکید داشتید فقط شامل حال خواص یعنی رسانه های همسوی تان نمی شود؟!
آقای شهردار لطفا «هرچه بر خود می پسندید بر دیگران هم بپسندید»!

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/501263

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها