دوشنبه 1397/09/19

انصراف ترامپ از ارائه طرح سازش درباره فلسطین

رسانه های صهیونیستی به نقل از منابع کاخ سفید اعلام کردند که ترامپ با قطع رابطه با فلسطینی ها از ارائه طرح صلح (سازش) منصرف شده است.
انصراف ترامپ از ارائه طرح سازش درباره فلسطین

به نقل از المیادین، رسانه های اسرائیلی به نقل از منابع کاخ سفید اعلام کردند که ترامپ با قطع رابطه با فلسطین ی ها از ارائه طرح صلح (سازش) منصرف شده است.

در همین حال پایگاه خبری صهیونیستی «دبکا» نزدیک به منابع امنیتی این رژیم، از آماده شدن دولت آمریکا برای قطع روابط خود و متحدان عربش با تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل موضع‌گیری‌های ضدترامپ «محمود عباس» خبر داده است.

لازم به ذکر است، ۶ سپتامبر (۱۵ آذر ماه) دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اقدامی قدس را به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به رسمیت شناخت.

مقامات این کشور نیز اعلام کردند که بر اساس بیانیه ترامپ تا ۳ سال آینده سفارت کشور خود را از تل آویو به بیت المقدس منتقل خواهند کرد؛ اظهاراتی که با واکنش های گوناگون و محکوم کننده ای در سراسر جهان همراه شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/499784

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها