سه شنبه 1397/08/01

ابراهیم صالحی در تیررس برانکو!

  • کد خبر: ۴۹۶۷۴۱
  • تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرورزشی
  • گروه خبر: ورزشی
آن‌طور که از شواهد و قرائن پیداست مهدی طارمی برای جور کردن پول جریمه باشگاه ریزاسپور باید ترانسفر شود.


آن‌طور که از شواهد و قرائن پیداست مهدی طارمی برای جور کردن پول جریمه باشگاه ریزاسپور باید ترانسفر شود. قطر، چین یا کشور دیگری هنوز مشخص نیست اما آنچه قطعی به نظر می‌رسد تنها راهکار موجود برای پرداخت پول تیم ترکیه‌ای و خلاصی از وضعیت فعلی، ترانسفر مهاجم بوشهری است.
شاید یکی از دغدغه‌های برانکو و هواداران پرسپولیس پیدا کردن جانشین مناسب برای مهدی طارمی باشد. از گوشه و کنار شنیدیم اصلی‌ترین گزینه برای جانشین این مهاجم ملی‌پوش، ابراهیم صالحی است.
ستاره پارس‌جنوبی جم که بدون ادعا و سر و صدا در اغلب گل‌های این فصل تیم تارتار نقش داشته است. اگر بازی‌های پارس‌جنوبی جم را از نزدیک مشاهد کرده باشید متوجه خواهید شد که در گل‌های الویس نانگ، امید سینک، علی دشتی و... رد پای ابراهیم صالحی دیده می‌شود.
مهاجمی که گام‌های بلندی دارد، از سرعت خوبی برخوردار است و از همه مهم‌تر در خدمت تیم است. ابراهیم صالحی طوری توجه مهدی تارتار را جلب کرده که سرمربی پارس‌جنوبی ‌جم او را شایسته دعوت به تیم ملی خوانده است.
شنیدیم برانکو از دوران بازی صالحی در فجرسپاسی شیراز او را تحت نظر داشته است. او در آن تیم 8 گل زد و بارها همبازیان خود را در موقعیت گل قرار داد که این مسئله حسابی سرمربی پرسپولیس را تحت تأثیر قرار داده است.
البته پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی پیش‌رو محروم است اما برانکو امیدوار است یکی از این پنجره‌ها (بخوانید نقل و انتقالات تابستانی لیگ هجدهم) باز شود تا بتواند مهاجم بوشهری را خریداری کند.
در حال حاضر برانکو دو مهاجم سرحال به اسامی علی علیپور و گادوین منشا را در اختیار دارد ولی یک فروارد دیگر هم می‌خواهد.
فوتبال بوشهر تاکنون حسین ماهینی، مهدی طارمی، دانیال ماهینی، محمد دانشگر و مهدی قائدی را در چند سال اخیر به فوتبال ایران معرفی کرده است. حالا ابراهیم صالحی هم این فرصت را دارد که در آینده پرچم‌دار فوتبال بوشهر در سطح اول کشور باشد. باید منتظر ماند و دید!

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/496741

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها