پنجشنبه 1397/10/27

آیا استقلال از آسیا حذف می شود؟

  • کد خبر: ۴۹۶۷۳۲
  • تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
استقلال همچنان در خطر حذف از آسیا قرار دارد اما یکی از مدیران آبی پوش این موضوع را تکذیب کرد.
آیا <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>استقلال 
</a> از آسیا حذف می شود؟

با توجه به طلب بازیکنان و مربیان سابق استقلال از این باشگاه در نهایت صمد مرفاوی هم یکی از طلب کارانی بود که پرونده اش همچون دیگر طلب کاران روی میز مدیریت استقلال قرار داشت.

با وجود این باشگاه استقلال توانست با دریافت مجوز راهی آسیا شود و فدراسیون فوتبال هم برای پیگیری وضعیت طلب کاران دست به کار شد.

اما در این میان باز هم شنیده می شود که کنفدراسیون آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال از آنها خواسته تا در مورد مطالبات مرفاوی مدارک واقعی و مستندات خود را ارائه بدهند تا با دردسری مواجه نشوند که البته این بحث توسط یکی از مدیران استقلال تکذیب شد.

یکی از مدیران استقلال در این باره گفت :با توجه به هماهنگی هایی که درباره پرداخت بدهی ها انجام شد، فدراسیون فوتبال پیگیر پرونده ها است و با این شرایط مشکلی استقلال را تهدید نمی کند و اینکه گفته می شود استقلال از آسیا حذف می شود صحت ندارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/496732

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها