چهارشنبه 1397/07/25

پرسپولیس خارج از آزادی قوی‌تر است

  • کد خبر: ۴۸۸۲۷۵
  • تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایلنا
  • گروه خبر: ورزشی
آمار دیدارهای خارج از خانه سرخپوشان تهرانی بهتر از دیدارهای خانگی این تیم است.


آمار دیدارهای خارج از خانه سرخپوشان تهرانی بهتر از دیدارهای خانگی این تیم است.
پرسپولیس به‌عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در 5 بازی خانگی این فصل تنها دو پیروزی مقابل فولاد و استقلال تهران کسب کرده و در سه بازی دیگر، به دو تساوی مقابل پدیده و سیاه جامگان و یک شکست مقابل پیکان رسیده است.
کسب 8 امتیاز از 5 بازی یعنی نیمی از امتیازات بازی‌های خانگی تا به اینجای فصل از دست برانکو و شاگردانش رفته و این برای یک مدعی قهرمانی به هیچ وجه آمار قابل قبولی نیست.
این در حالی است که پارس جم، اصلی ترین رقیب حال حاضر پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی، از 5 بازی که در ورزشگاه خانگی خود انجام داده، 13 امتیاز دشت کرده و تیمی به شدت خطرناک در خانه به حساب می‌آید.
با این حال در آستانه مهم‌ترین بازی نیم فصل هواداران پرسپولیس می‌توانند به آمار دیگری دلخوش باشند که احتمال برد در بازی شنبه را بالا می‌برد.
شاگردان ایوانکوویچ تا اینجای فصل 6 بار در خانه رقبا به میدان رفته‌اند و از این 6 بازی فقط یکی را نبرده‌اند(مقابل سپاهان). این 16 امتیاز آنها را به خطرناک‌ترین میهمان لیگ هفدهم تبدیل کرده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/488275

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها