چهارشنبه 1397/07/25

افت و خیز در بازار کامپیوتر

بازاریان کامپیوتر این روزها با توجه به نوسانات قیمت ارز استفاده از راه‌های مختلفی را در فروش بیشتر به کار بسته‌اند؛ به‌طوری‌که برخی با ایجاد دوره‌های فروش فوق‌العاده، کاهش قیمت‌، ایجاد شرایط خرید اقساطی برای خریداران و دیگر روش‌ها سعی دارند کالاهای خود را در دوران رکود این بازار به فروش برسانند.

به گفته فعالان این صنف بسیاری از کالاها در انبارها به‌دلیل خرید و فروش اندک خاک می‌خورند و از سویی دیگر برخی از فروشندگان نیز  تصمیم به ترک این بازار گرفته‌اند. با فرا رسیدن ماه‌های پایانی سال این فروشندگان با برآورد هزینه‌هایشان سعی دارند با تغییراتی در فروش نسبت به پرداخت تعهداتشان اقدام کنند. به گزارش دنیای اقتصاد، به همین علت برخی از فروشندگان بازار کامپیوتر این روزها سعی در فروش کالاهای مرتبط با موبایل را در دستور کار قرار داده اند. نوسان نرخ ارز، افزایش و کاهش ورود کالا از مبادی گمرکی و اجرای طرح های جلوگیری از ورود کالای قاچاق از جمله مسائلی است که در ماه‌های گذشته این بازار را تحت تاثیر قرارداده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/487244

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها