چهارشنبه 1398/02/04

استخدام مهندس مکانیک

یک شرکت فعال در زمینه مهندسی معکوس قطعات ، جهت پروژه ای یکساله در شهر بندر امام خمینی به تعدادی پرسنل از استان های تهران، اصفهان و خوزستان با شرایط زیر نیازمند است. مهندس مکانیک گرایش ساخت و تولید یا نقشه کشی صنعتی حداقل ۲ سال سابقه کار مفید در زمینه نقشه کشی صنعتی و […]

یک شرکت فعال در زمینه مهندسی معکوس قطعات ، جهت پروژه ای یکساله در شهر بندر امام خمینی به تعدادی پرسنل از استان های تهران، اصفهان و خوزستان با شرایط زیر نیازمند است.

مهندس مکانیک

گرایش ساخت و تولید یا نقشه کشی صنعتی

حداقل ۲ سال سابقه کار مفید در زمینه نقشه کشی صنعتی و مهندسی معکوس، تسلط کامل به نرم افزار سالید ورک، تسلط کامل به اصول و استانداردهای نقشه کشی صنعتی، آشنایی با شناسایی قطعات استاندارد (پیچ و مهره و …)

زمان کاری برای افراد غیر بومی۲۲ روز کار و ۸ روز استراحت میباشد، محل اسکان خوابگاه اشتراکی میباشد.حقوق ماهیانه با توجه به مهارت های مورد نیاز و راندمان کاری بین ۲ تا ۴ میلیون تومان میباشد.

افرادی که رزومه خود را همراه با نمونه نقشه دو بعدی ساخت، فرستاده باشند در اولویت خواهند بود.

ذکر این نکته ضروری است که با توجه به کیفیت بالای کاری این شرکت، اگر در این زمینه سابقه مفید کاری ندارید، از فرستادن رزومه جداً خودداری فرمایید.

همچنین محل مصاحبه حضوری بندر ماهشهر میباشد لذا در صورتی که توانایی حضور دارید رزومه خود را ارسال فرمایید.

اطلاعات تماس : MARONJOB@YAHOO.COM


    اطلاعات تماس آگهی

  • ایمیل: MARONJOB@YAHOO.COM

محل آگهی

اصفهان

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/480420

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها