سه شنبه 1397/08/01

8 گلزن برای 8 گل استقلال در فصل جدید

  • کد خبر: ۴۷۵۸۱۵
  • تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
هیچکدام از بازیکنان استقلال در فصل جاری موفق به ثبت دو گل نشده اند.


استقلال ی ها با ثبت دو گل زده در دیدار با نساجی مازندران، تعداد گل های خود از شروع فصل جدید در لیگ برتر و جام حذفی را به عدد 8 رساندند. خط حمله استقلال هر چند تا پیش از این دیدار عملکرد ضعیف و نا امید کننده ای داشت اما برابر تیم پاشازاده روز خوبی را سپری کردند و موفق شدند در کنار ثبت دو گل زده، در خلق موقعیت نیز موفق عمل کنند.

نکته جالب توجه درباره خط حمله استقلال ، وجود 8 بازیکن یک گله در فهرست این تیم است. چپاروف، نورافکن، حیدری، چشمی، انصاری، شجاعیان، اسماعیلی و قربانی 8 بازیکن استقلال هستند که با شروع فصل جدید موفق به گلزنی برای این تیم شدند. آبی پوشان هیچ بازیکن دو گله ای در ترکیب خود ندارند تا در لیگ و حذفی هیچ بازیکنی در کورس آقای گلی نباشد.

با حضور شفر اما به نظر می رسد رفته رفته مشکل استقلال ی ها در خط حمله حل شود و این تیم نیز مانند دیگر تیم های لیگ برتری یک یا دو گلزن شاخص در ترکیب خود داشته باشد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/475815

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها