سه شنبه 1397/08/01

استراحت برانکو به چند بازیکن پرسپولیس

  • کد خبر: ۴۷۵۱۱۹
  • تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
با توجه به جدال حساس هفته آینده پرسپولیس و استقلال برانکو ایوانکوویچ قصد دارد به چند مهره تیمش برابر نفت تهران استراحت دهد.


با توجه به جدال حساس هفته آینده پرسپولیس و استقلال برانکو ایوانکوویچ قصد دارد به چند مهره تیمش برابر نفت تهران استراحت دهد.
پرسپولیسی‌ها بعد از حذف از لیگ قهرمانان در مرحله نیمه نهایی، اکنون برای مسابقات داخلی و موفقیت در آن استارت خود را طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ خواهند زد. در اولین گام آنها باید برابر نفت تهران در جام حذفی حاضر شوند. تیمی که در طول چند هفته اخیر دو بار در سوپرکاپ و لیگ برتر با آن تقابل داشتند که هر دوی آن به سود پرسپولیس خاتمه یافت.
برانکو ایوانکوویچ با توجه به جدال حساس هفته آینده برابر استقلال در دربی هشتاد و پنج احتمالا به چند بازیکن خود استراحت دهد. محسن مسلمان یکی از بازیکنانی بود که از لیست این دیدار خارج شد. امروز و فردا نیز بررسی لازم برای میزان آسیب‌دیدگی‌های جزیی برخی بازیکنان و شرایط آنها برای حضور مقابل نفت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/475119

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها