دوشنبه 1397/11/29

جلالی با پیکان از اخراج گریخت

  • کد خبر: ۴۷۲۳۴۶
  • تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: ورزشی
تیم فوتبال پیکان دیدار هفته نهم خود را هم با پیروزی پشت سر گذاشت تا شاگردان مجید جلالی به یک رکورد جالب توجه در لیگ برتر رسیده باشند.
تیم فوتبال پیکان دیدار هفته نهم خود را هم با پیروزی پشت سر گذاشت تا شاگردان مجید جلالی به یک رکورد جالب توجه در لیگ برتر رسیده باشند. 
 
تیمی که لیگ را اصلا خوب شروع نکرد تا جایی که در همان سه چهار هفته نخست زمزمه‌های برکناری سرمربی آن به گوش می‌رسید، به یکباره متحول شد و با کسب ۵ پیروزی متوالی به بالای جدول رده بندی رسید.

از آخرین شکست تیم پیکان در لیگ برتر کمی کمتر از دو ماه می‌گذرد. شاگردان جلالی که فصل را خوب شروع نکرده بودند، آخرین باری که در لیگ بازنده میدان را ترک کردند به حضور آن‌ها در روز ۲۵ مرداد در رشت مقابل سپیدرود مربوط بر می‌گردد. آن‌ها در رشت با یک گل مغلوب میزبان شان شدند تا این آخرین شکست زمینه ۵ پیروزی متوالی آن‌ها شود.

جلالی و شاگردانش بعد از رشت همه بازی‌های خود را یکی بعد از دیگری در خانه و خارج از خانه بردند تا در پایان هفته نهم جمع امتیازات شان به عدد ۱۷ رسیده و در بین تیم‌های بالای جدول حضور داشته باشند.

این تیم از هفته پنجم به بعد به ترتیب تیم‌های فولاد، پرسپولیس، نفت تهران، سیاه جامگان و گسترش فولاد را در حالی شکست داد که در مجموع این ۵ بازی ۸ بار گلزنی کرده و در مقابل تنها یک بار دروازه اش باز شده است. این آمار برای هر تیمی می‌تواند یک آمار رویایی باشد.

اگر قرار باشد برای لیگ جداول مقطعی در نظر گرفته شود، تیم پیکان در جدول فرضی ۵ هفته آخر صدرنشین بلامنازع است.

تیم فوتبال پیکان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد روز پنجشنبه با نتیجه یک بر صفر بر تیم گسترش فولاد تبریز غلبه کند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472346

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها