یکشنبه 1397/04/31

وضعیت ملی پوشان استقلال در ترکیبِ شفر نامشخص است

  • کد خبر: ۴۷۲۳۴۲
  • تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: پارس
  • گروه خبر: ورزشی
ملی پوشان تیم فوتبال استقلال دو روز است که به تمرینات استقلال اضافه شده اند اما هنوز مشخص نیست که آیا شفر در مورد آنها ریسک می کند یا نه.
وریا غفوری،روزبه چشمی و امید ابراهیمی بعد از پشت سر گذاشتن بازی با روسیه دو نوبت با استقلال تمرین سبک انجام داده اند اما حالا سوال این است که آیا این بازیکنان در بازی امروز برابر فولاد بازی می کنند یا نه.

آنچه مسلم است حضور 3 بازیکن ملی پوش می تواند کیفیت بازی استقلال را بالا ببرد ولی موضوع اصلی خستگی آنها است که ممکن است احتمال مصدومیت آنها را بالا ببرد.

شاید بازی کردن در بازی امروز برای امید ابراهیمی خطرناک تر از 2 بازیکن دیگر باشد چراکه او بعد از چند ماه دوری از فوتبال در بازی با توگو و روسیه به طور کامل برای تیم ملی بازی کرد و از نظر پزشکی بازی کردن برابر فولاد در فاصله 3 روز از بازی با روسیه یک ریسک بزرگ محسوب می شود.

ترکیب استقلال برای بازی با فولاد تا ساعاتی دیگر اعلام می شود و شاید مهمترین نکته حضور یا عدم ملی پوشان استقلال باشد چراکه شفر بیش از یک هفته با بازیکنان دیگر خود تمرینات تاکتیکی اش ر ا انجام داده است.

برانکو ایوانکویچ در بازی روز گذشته برابر استقلال خوزستان ترجیح داد از بازیکنان ملی پوش خود استفاده نکند و حالا باید دید آیا سرمربی آلمانی استقلال هم همین کار را تکرار می کند یا نه.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>شفر
</a> در مورد ملی پوشانش ریسک می‌کند؟


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472342

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها