چهارشنبه 1397/04/27

آمار رویایی پرسپولیس برانکو با 2 هافبک دفاعی!

پرسپولیس دقایقی که کمال کامیابی‌نیا و محسن ریبع‌خواه را در کنار هم استفاده کرده است، توانسته آمار فوق العاده‌ای به ثبت برساند.
به نوشته سایت برنامه نود گل کرملاچعب به پرسپولیس، اولین گلی بود که این تیم با حضور همزمان زوج کامیابی‌نیا و ربیع‌خواه در زمین خورد. دو بازیکنی که فضای مقابل مدافعین را پوشش می‌دهند و آمار گل‌های خورده تیم‌شان را به حداقل می‌رسانند. پرسپولیس دقایقی که از کامیابی‌نیا و ربیع‌خواه استفاده کرده زیاد هم گل زده و ۱۰ بار، دروازه حریفانش را باز کرده است.
بازی هفته دوم با تراکتورسازی، زمانی که بازی یک – یک مساوی بود برانکو برای اولین بار تغییر تاکتیک داد و از این زوج استفاده کرد و سرخپوشان گل پیروزی را زدند. هفته پنجم با گسترش فولاد، این دو نفر نود دقیقه کنار هم بازی کردند و پرسپولیس با سه گل پیروز شد. بازی رفت با الاهلی، پرسپولیس با دو گل عقب بود و با استفاده از زوج کمال و ربیع‌خواه، بازی را مساوی کرد. امروز و حضور نود دقیقه‌ای این دو نفر کنار هم، باز هم برد پرگلی برای پرسپولیس ساخت.
بازی با دو هافبک دفاعی، روشی است که این فصل تاثیر قابل توجهی روی نتایج پرسپولیس می‌گذارد. آن‌ها در دقایقی که کمال و ربیع‌خواه را کنار هم داشته‌اند ۱۰ گل زده‌اند و فقط یک گل خورده‌اند. با بازگشت نوراللهی در نیم فصل دوم، دست برانکو برای استفاده از این روش و کنار هم قرار دادن کامیابی‌نیا و نوراللهی بازتر هم خواهد شد. نتایج پرسپولیس در دقایقی که همزمان کامیابی‌نیا و ربیع‌خواه را در زمین داشته است
هفته اول: فولاد
۱۲ دقیقه / ۰–۰
هفته دوم: تراکتورسازی
۲۵ دقیقه / ۱–۰
بازی رفت با الاهلی
۲۴ دقیقه / ۲-۰
هفته پنجم: گسترش فولاد
۹۰ دقیقه / ۳–۰
بازی برگشت با الاهلی
۱۱ دقیقه / ۱-۰
هفته هفتم: سپاهان
۳ دقیقه / ۰-۰
هفته نهم: استقلال خوزستان
۹۰ دقیقه / ۳-۱

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472314

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها