یکشنبه 1397/04/31

نورچشمی جدید کی‌روش در تیم ملی

هافبک استقلال بعد از مصدومیت خود جایگاه ثابتی در تیم ملی برای خودش دست و پا کرده است.
یکی از بازیکنانی که بعد از گذراندن دوران مصدومیت خود توانست سریع به تیم ملی برسد و جایگاه ثابتی پیدا کند، روزبه چشمی، هافبک دفاعی استقلال تهران است.
کارلوس کی‌روش در بازی با روسیه هم برای دقایقی هر چند کوتاه به روزبه چشمی بازی داد تا توالی حضور روزبه در ترکیب تیم ملی حفظ شود.نکته‌ای که نشان می‌دهد کی‌روش اعتماد ویژه‌ای به این بازیکن دارد و برای آینده روی حضور او حساب باز کرده است.
روزبه با حضور در بازی با کره‌جنوبی و سوریه نشان داد که سطح کیفیت‌اش به خواسته‌های کی‌روش نزدیک است و می‌تواند یکی از گزینه‌های جدی خط دفاع تیم ملی در روسیه 2018 باشد.
کی‌روش هم کاملا به آینده روزبه خوشبین است و در همه بازی‌ها سعی می‌کند حتی برای دقایقی کوتاه از او استفاده کند. او در بازی با توگو از ابتدا در ترکیب اصلی ایران حاضر بود و در دقایق پایانی بازی با روسیه هم وارد زمین شد.
روندی که روزبه را به آینده امیدوار می‌کند و البته انگیزه‌ای بی‌اندازه به او می‌دهد تا به پیشرفت ادامه دهد. با سرعتی بالاتر از امروز. برای رسیدن به تابستان 2018 و روسیه.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472306

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها