چهارشنبه 1397/04/27

مهاجری: چند بازیکنمان در تعطیلات مصدوم شدند

  • کد خبر: ۴۷۲۱۸۴
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: ورزشی
محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: پس از وقفه‌ای دو هفته‌ای دوباره لیگ آغاز شده و امیدواریم حالا که پس از مدت‌ها در مشهد بازی داریم، با ارائه یک بازی خوب بتوانیم به سه امتیاز دست یابیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: متاسفانه مصدومیت بازیکنان اذیت‌مان می‌کند اما به غیرت و تلاش بازیکنانم ایمان دارم.

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: پس از وقفه‌ای دو هفته‌ای دوباره لیگ آغاز شده و امیدواریم حالا که پس از مدت‌ها در مشهد بازی داریم، با ارائه یک بازی خوب بتوانیم به سه امتیاز دست یابیم.

وی افزود: ذوب‌آهن از کادری خوب و بادانش سود می‌برد، متاسفانه مصدومیت بازیکنان اذیت‌مان می‌کند اما به غیرت و تلاش بازیکنانم ایمان دارم.

مهاجری تصریح کرد: همین غیرت مثال‌زدنی بوده که سبب شده تا بتوانیم در این هشت هفته موفق باشیم، اگر بنا باشد که شرایط‌مان را در بالای جدول حفظ کنیم، چاره‌ای جز کسب نتایج خوب خانگی نداریم.

سرمربی پدیده گفت: در شهر مشهد دوگانگی خاصی وجود دارد، بحث ورزشگاه امام رضا (ع) نمونه بارزی است که این روزها در فوتبال مشهد می‌بینیم. از هاشمی‌جواهری ممنونم که همکاری خوبی با فوتبال خراسان داشت، بازی دوستانه هم برگزار شد اما نمی‌دانم چه شد که اجازه برگزاری بازی‌های لیگ تا به امروز صادر نشده است. فکر می‌کنم ایراد جای دیگری باشد و باید همه بپذیریم که از فوتبال می‌توان استفاده بسیار خوبی برای گسترش مباحث فرهنگی داشت.

مهاجری گفت: امیدوارم پس از توافقی که بین مسئولان به وجود خواهدآمد، بتوانیم از این امکانات استفاده کنیم. درباره تمرین در این ورزشگاه هم فکر می‌کنم امکان استفاده نداشته ‌باشیم زیرا شنیده‌ایم که هر دوازده روز می‌توان از این چمن استفاده کرد.

وی درباره مصدوم و محروم‌های پدیده برای بازی فردا نیز گفت: اگر محروم داشتیم که دیگر وامصیبتا بود. آنچه برایمان مهم است، سلامت بازیکن است‌. عباسیان، مهربان، گرامی و خانزاده مصدوم هستند اما همه در حال تلاشند؛ از بازیکن تا کادر پزشکی. امیدواریم که بتوانیم از بازیکنانم در دیدار فردا استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در رابطه با تعطیلات لیگ نیز عنوان کرد: قطعا از این تعطیلات ضرر می‌کنیم. بعد از بازی با پارس جنوبی باید در کوران مسابقات می‌ماندیم اما متاسفانه لیگ تعطیل شد. این آسیب‌دیدگی‌ها در تیم پدیده و سایر تیم‌ها به وجود آمده که از عوارض این تعطیلات است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472184

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها