جمعه 1397/06/30

نحوه افزایش تحریم‌ها علیه ایران در مجلس آمریکا

  • کد خبر: ۴۷۲۱۷۴
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: سیاسی
طرح موسوم به HR1698 قانون موشک های بالستیک ایران و اجرای تحریم های بین المللی با هدف افزایش تحریم ها علیه ایران در ارتباط با برنامه موشکی بالستیک کشور است.
کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در نشستی به ریاست اد رویس متن قانون «موشک های بالستیک ایران و اجرای تحریم ها ی بین المللی» را تصویب کرد.

پایگاه اینترنتی مجلس نمایندگان آمریکا گزارش داد: طرح موسوم به HR1698 -- قانون موشک های بالستیک ایران و اجرای تحریم ها ی بین المللی -- با هدف افزایش تحریم ها علیه ایران در ارتباط با برنامه موشکی بالستیک این کشور است.

اختلاف جمهوریخواهان و دموکراتها درباره برجام در جلسه کمیته فرعی مجلس آمریکا
برد شرمن نماینده دموکرات ایالت کالیفرنیا در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه بررسی متن قانون افزایش تحریم ها ی ایران به سبب برنامه موشکی این کشور گفت ما به سختگیرانه ترین تحریم ها با بهترین توضیحات نیاز داریم تا پیامی را به ایران و متحدانمان در اتحادیه اروپا مخابره کنیم.طرح افزایش تحریم ها ی ایران با حمایت گسترده دو حزب آمریکا همراه است.
لوئیس فرنکل نماینده دموکرات ایالت فلوریدا نیز در این نشست گفت عدم تایید برجام ، بحرانی است که به دست خودمان ایجاد می شود. این توافق نیازمند بررسی بیشتر و نه کنار گذاشتن است.تام گرت نماینده جموریخواه ایالت جورجیا نیز مدعی شد ایران به برجام پایبند نبوده است. این توافق به مثابه یک شکست و ایران یک تهدید بزرگ در آینده است.

تاکید نماینده دموکرات بر اهمیت حفظ برجام در نشست کمیته فرعی مجلس آمریکا
دیوید نیکلا سیسیلاین نماینده دموکرات ایالت رود آیلند در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه بررسی متن قانون افزایش تحریم ها ی ایران به سبب برنامه موشکی این کشور ضمن تاکید بر اهمیت تایید برجام گفت چندین دهه طول کشیده تا این توافق حاصل شده است.
بردلی شرمن: آمریکا برای اعمال تحریم علیه ایران آزاد است
نماینده دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا ضمن مخالفت با خروج واشنگتن از برجام گفت آنچه که آمریکایی ها به آن نیاز دارند تحریم ها ی بیشتر با حمایت اروپاست.
بردلی شرمن این را هم گفت که آمریکا برای اعمال تحریم علیه ایران آزاد است و واشنگتن باید جهان را متقاعد کند که ایران را به گونه ای متفاوت و با دلایلی متفاوت تحریم می کند.
شرمن در ادامه جلسه کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت با وجود اینکه با توافق هسته ای ایران مخالف است، خروج از این توافق فقط سبب می شود ایران از محدودیت هایی که به واسطه برجام برایش ایجاد شده است رهایی پیدا کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472174

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها