چهارشنبه 1397/04/27

توپخانه فعال پرسپولیس؛ ۸ دقیقه سه گل

  • کد خبر: ۴۷۲۱۶۶
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: نود3
  • گروه خبر: ورزشی
پرسپولیس این فصل یک تخصص جدید پیدا کرده است. تخصص آتش‌برپاکردن در چند دقیقه و آتش‌بس. پرسپولیس با همین تخصص توانست استقلال خوزستان را در ۸ دقیقه شکست دهد. سه گل علیپور و خلیل زاده در دقایق ۱۶،۱۸ و ۲۴ به ثمر رسید.
بازی مقابل استقلال خوزستان  اولین بازی نبود که پرسپولیس ی‌ها در چند دقیقه کار را تمام کردند. این آتش بازی از همان بازی سوم فصل  آغاز شد. در بازی با نفت تهران، نیمه اول بازی با تساوی صفر- صفر به پایان رسید و بازیکنان در نیمه دوم سه گل را وارد دروازه حریف کردند. در بازی با گسترش فولاد فقط ۶ دقیقه برای شاگردان برانکو کافی بود تا از یک بازی صفر- صفر یک برد سه بر صفر بدست بیاورند.

این روند فقط مربوط به تیم‌های داخلی نبود و در آسیا هم وجود داشت. بازی رفت با الاهلی پرسپولیس ی‌ها ۱۰دقیقه لازم داشتند و با تعویض‌های برانکو به بازی برگشتند و از باخت ۲-۰ یک تساوی بدست آوردند. بازی برگشت مقابل الاهلی هم اوضاع همین بود و باخت ۲-۱ در ده دقیقه با برد ۳-۲ عوض شد. در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد شاید پرسپولیس در اولین بدون طارمی به بن‌بست برسد، بازیکنان این تیم اصلا اجازه گره خوردن بازی را ندادند و با سه گل درهشت دقیقه پرونده استقلال خوزستان را بستند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472166

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها