چهارشنبه 1397/04/27

افتخار آفرینی بازیکن سابق استقلال ادامه دارد/حیف از او که از جمع آبی ها رفت

ستاره فصل گذشته استقلال در ادامه روزهای خوش در اروپا این بار به افتخاری بزرگ در لیگ بلژیک رسید.
افتخار آفرینی بازیکن سابق استقلال ادامه دارد/حیف از او که از جمع آبی ها رفت

روزهای رویایی ستاره فصل گذشته استقلال در اولین تجربه اروپایی همچنان ادامه دارد چون کاوه رضایی بعد از این که دوباره به تیم ملی ایران دعوت و در دو بازی دوستانه برابر توگو و روسیه به میدان رفت این بار به عنوان برترین بازیکن ماه گذشته شارلروا نیز انتخاب و معرفی شد.

ستاره ایرانی خط حمله شارلروا با به ثمررساندن ۴ گل و دادن سه پاس گل یکی از عوامل اصلی موفقیت های این فصل گورخرها(لقب شارلروا) در ژوپیرلیگ قلمداد شد از همین رو توسط کارشناسان فوتبال بلژیک در بین ۵ نامزد نهایی کس بعنوان برترین بازیکن ماه گذشته این باشگاه قرار گرفت که بعد از یک هفته نظرسنجی در نهایت با ۵۲ درصد آرا طرفداران بلژیکی کاوه عنوان بازیکن ماه شارلروا را به خود اختصاص داد.

نکته جالب این که رسانه های بلژیکی مدعی شدند با روندی که کاوه رضایی در ترکیب شارلروا در پیش گرفته به زودی شاهد حضور او در تیم منتخب نیم فصل ژوپیرلیگ نیز خواهیم بود چون کاوه علاوه بر رسیدن به محبوبیت و جایگاه ویژه در بین طرفداران شارلروا حالا مدعی اصلی کسب عنوان آقای گلی در این کشور نیز هست.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472129

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها