پنجشنبه 1397/06/29

حمله بی‌سابقه به طارمی/ او بلد نیست لباس بپوشد و با پول هدایتی خانه خریده

  • کد خبر: ۴۷۲۰۴۱
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایلنا
  • گروه خبر: ورزشی
مرتضی فونی زاده به مهدی طارمی حمله بی سابقه ای کرد و به شدت به او تاخت.


مرتضی فونی زاده به مهدی طارمی حمله بی سابقه ای کرد و به شدت به او تاخت.
مرتضی فنونی‌زاده در واکنش به محرومیت طارمی گفت: طارمی از لحاظ فنی جزو بازیکنان خوب دهه اخیر پرسپولیس بوده اما از نظر اخلاق نه. من با پدر طارمی دوست هستم اما این بازیکن با دو سال حضور در پرسپولیس کاپیتان شد و باید قدر بازوبند را می‌دانست. او بلند پروازی می‌کند، در صورتی که اگر قدر خودش را بداند، جزو ۱۰ بازیکن برتر ایران خواهد بود.
وی در ادامه افزود: طارمی نحوه لباس پوشیدن و اجتماعی زندگی کردن را یاد نگرفته است. او از شهرستان به تهران آمده و باید خیلی چیزها را بداند. در زمان ما تنها محسن عاشوری شهرستانی محسوب می‌شد که هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی از همه ما بهتر بود. طارمی سال گذشته گفته بود بزرگتر تیم اوست، بازیکنی با ۱۸ ماه حضور در پرسپولیس چطور خودش را بزرگتر می‌نامد؟ این موضوع نشان می‌دهد که تیم صاحب و بزرگتر ندارد.
فنونی زاده در پایان گفت: دود کارهای طارمی و باشگاه به چشم هواداران می‌رود. چند روز پیش در جلسه‌ای، حسین هدایتی رسید پول‌هایی که برای طارمی و رامین رضاییان پرداخت کرده بود را نشان داد. او یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون به طارمی پول داده و ظاهرا این بازیکن هم پول را برای خرید خانه هزینه کرده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472041

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها