چهارشنبه 1397/04/27

خوش اقبالی​های وینفرد شفر

به نظر می‌رسد وینفرد شفر آلمانی، مربی خوش‌شانسی است؛ چراکه در بدو حضورش روی نیمکت استقلال اتفاقات خوبی برای این تیم رخ داده.
خوش اقبالی​های <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> وینفرد شفر </a>

از سویی در حد فاصل عزل منصوریان تا نصب او، استقلال با مربی موقتش یک بازی بیرون از خانه را برد تا جان دوباره‌ای بگیرد و از سوی دیگر هم مصدومان دوره منصوریان یک‌به‌یک در حال بهبودی و رسیدن به شرایط آرمانی هستند. این اما همه خوش‌اقبالی‌های پیرمرد نیست، چراکه در حال حاضر قرعه مسابقات هم کاملا شرایط را برای استارت موفق این مربی روی نیمکت آبی‌ها مهیا کرده است.

 

دو بازی آسان تا پرسپولیس

با قرعه‌کشی مسابقات یک‌هشتم نهایی جام‌حذفی، مشخص شد استقلال در این مرحله باید میزبان نساجی قائمشهر باشد که این بازی روز 28مهر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. همچنین استقلال در اولین تجربه لیگی‌اش با شفر باید روز 21مهر در همین استادیوم به مصاف فولاد اهواز برود. البته که فولاد طی هفته‌های اخیر تا حدی اوج گرفته و شرایط خوبی دارد اما به هر حال هر طور که نگاه کنیم انجام دو بازی خانگی متوالی برابر فولاد و نساجی قرعه بسیار خوبی برای شروع کار یک مربی است. شفر هم می‌تواند با برگزاری این دو بازی کم‌دردسر، تیمش را برای داربی مهیج چهارم آبان آماده کند. مصاف با پرسپولیس سومین تجربه سرمربیگری شفر در استقلال خواهد بود که قطعا در تعیین سرنوشت او در این باشگاه نقش ویژه‌ای دارد.

4 بازی متوالی در آزادی

جالب اینجاست که تیم شفر حالاحالاها از ورزشگاه آزادی خارج نمی‌شود. استقلال که در سه‌بازی اول لیگ و حذفی باید در استادیوم خانگی‌اش به مصاف فولاد، نساجی و پرسپولیس برود، بعد از داربی هم در آزادی میزبان نفت بحران‌زده تهران خواهد بود. برنامه استقلال از آن جهت به این شکل درآمده که در داربی رفت، پرسپولیس میزبان است و این مسابقه برای استقلال بازی خارج از خانه محسوب می‌شود. اولین خروج تیم شفر از آزادی مربوط به بازی هفته دوازدهم برابر سیاه‌جامگان است که 24آبان، یعنی بیشتر از یک‌ماه دیگر برگزار خواهد شد!


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/472005

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها