چهارشنبه 1397/04/27

عابر بانک پرسپولیس دست به کار شد

  • کد خبر: ۴۷۰۲۴۵
  • تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
حسین هدایتی که همواره خود را هوادار باشگاه خطاب می کند و دو سال قبل قصد خرید امتیاز پرسپولیس را داشت، در تماس با پیشکسوتان این باشگاه خواهان تشکیل یک جلسه با آنها شد.
درست در شرایطی که مسئولان باشگاه پرسپولیس تحت فشار بابت اتفاقات اردوی امارات قرار گرفته اند و این تیم نیز پس از نتایج ضعیفی که در هفته های گذشته کسب کرده، وارد حاشیه شده، یک اتفاق عجیب حوالی پرسپولیس رخ داد. 
حسین هدایتی که همواره خود را هوادار باشگاه خطاب می کند و دو سال قبل قصد خرید امتیاز پرسپولیس را داشت، در تماس با پیشکسوتان این باشگاه خواهان تشکیل یک جلسه با آنها شد. به همین خاطر تعداد زیادی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در حال عزیمت به سمت دفتر هدایتی هستند تا در جلسه ای با حضور او شرکت کنند. 
البته به آنها گفته شده این جلسه، ضیافت ناهار هم هست و پیشکسوتان می توانند در کنار هم، ناهار صرف کنند. در این جلسه، هر پیشکسوتی که فکرش را بکنید از علی کریمی و علی پروین گرفته تا بازیکنانی که چند سال قبل فوتبال را کنار گذاشته اند، همگی دعوت شده اند اما باید دید چند نفر از آنها در جلسه شرکت خواهند کرد.
عابر بانک <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>پرسپولیس
</a> دست به کار شد

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/470245

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها