چهارشنبه 1397/04/27

اولین و عجیب ترین تصمیم شفر بعد از حضور در استقلال!

  • کد خبر: ۴۶۹۹۶۶
  • تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: فرتاک
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی استقلال در تصمیمی عجیب خواهان بازگشت بازیکن دیپورتی آبی ها شد.

بازگشت بهنام برزای اولین و عجیب ترین تصمیم شفر بعد از حضور در استقلال بود. سرمربی جدید استقلال بعد از حضور در اولین جلسه تمرینی اعلام کرد که خواهان بازگشت برزای به این تیم است و علاقه دارد که از این بازیکن در ترکیب استقلال استفاده کند.

برزای با تصمیم منصوریان از استقلال کنار گذاشته شد و شرایط برای او به شکلی پیش رفت که نه تنها در لیگ های اروپایی حتی در لیگ ایران نیز هیچ تیمی با او قرارداد امضا نکرد. درست در همین شرایط بود که فرهاد مجیدی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود علت کنار گذاشته شدن برزای از استقلال را شباهت شادی گل او با خودش خواند و گفت که برزای به این دلیل از استقلال کنار گذاشته شده است.

فرهاد مجیدی روز چهارشنبه در صفحه شخصی خود نوشت که دوست مشترک او و شفر مذاکراتی برای بازگشت مجیدی به استقلال داشته و شنیده ها حاکی از این است که همین دوست مشترک با سفارش مجیدی به شفر اعلام کرده تا برزای را به استقلال بازگرداند. این موضوع در کنار عقب نشینی مجیدی در انتقاد از افتخاری نشان می دهد بازیکن محبوب هواداران استقلال در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد و برزای نیز با سفارش مجیدی به استقلال بازگشته است.

4


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/469966

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها