چهارشنبه 1397/04/27

سوشا مکانی و زنده کردن جنجال بزرگ در پرسپولیس (گزارش + عکس)

  • کد خبر: ۴۶۹۵۳۱
  • تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایلنا
  • گروه خبر: ورزشی
دروازه‌بان سابق پرسپولیس که در دوران حضورش در این تیم فوتبال ایران را دچار یک رسوایی بزرگ کرده بود، اکنون با استناد به گزارش یک روزنامه محلی به رجزخوانی پرداخته است.
سوشا مکانی و حاشیه‌هایش همچنان ادامه دارد و اینبار او با استناد به گزارش یک روزنامه محلی به کری خوانی برای کسانی پرداخته که عملکرد و حواشی او را در فوتبال ایران مورد رصد قرار می‌دادند و آن را با این نوشته روی اکانت رسمی خود قرار داده است: از طعنه جاهلان نخواهم ترسید بر خنده این زمانه خواهم خندید. من بر سر عشق پاک خود می مانم تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

photo_2017-10-06_17-55-16

این روزنامه در گزارشی به سبک زندگی سوشا مکانی در نروژ پرداخته و صحبت‌هایی با مربیان او در میوندالن داشته است. در ادامه اشاره شده به اینکه او اکنون محبوب‌ترین بازیکن از حیث تعداد فالوور در اینستاگرام در نروژ محسوب می‌شود، فالوورهایی که البته به واسطه حضور در پرسپولیس نصیب او شده و راوی این گزارش می‌توانست با نگاهی اجمالی حتی به صفحات بازیکنان ناشناخته و جوان پرسپولیس به این نکته پی ببرد که بسیاری از آنها می‌تواند رده سوم محبوبیت در سوئد را از این حیث از آن خود کنند.

در ادامه این گزارش هم با اشاره به اینکه او بازیکن خوش تیپی است که سودای حضور در جام جهانی را در سر می‌پروراند و به همین خاطر با فرار از محرومیت شش ماهه کمیته انضباطی فدراسیون ایران راهی نروژ شده از شانس او برای تداوم موفقیت در لیگ نروژ صحبت شده است.

با همه این‌ها کری خوانی و حاشیه سازی سوشا مکانی نیز جالب توجه است که با ادبیاتی سخیف به جنگ کسانی رفته که به زعم او نمی‌توانند موفقیت‌هایش را به همراه تیم میوندالن و گزارش‌ جالب توجه روزنامه محلی این کشور را ببینند. مکانی که با حاشیه‌های خود یکی از عوامل اصلی از دست رفتن عنوان قهرمانی پرسپولیس در لیگ پانزدهم بود که با هنرنمایی‌های خود یکی پس از دیگری به گل‌های خورده این تیم اضافه می‌کرد تا در نهایت آنها در آوراژ گل این عنوان را به استقلال خوزستان واگذار کنند، در بیشتر فصل نیز در زندان و البته محرومیت و اخراج پشت سر گذاشت تا اکنون حضور در تیم درجه چندم فوتبال اروپا را افتخاری بزرگ برای خود بداند!


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/469531

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها