چهارشنبه 1397/04/27

کارشناس فروش

شرکت پیک برتر، بزرگترین مجموعه تبلیغاتی خصوصی کشور، برای گسترش شبکه بازاریابی خود در بیش از 30 رسانه در حوزه های مختلف تبلیغاتی ، از 6 نفر کارشناس فروش جهت اخذ قرارداد آگهی و تبلیغات دعوت به همکاری می نماید.   : آشنایی بیشتر با شرکت پیک برتر     گروه رسانه های پیک برتر اولین […]

شرکت پیک برتر، بزرگترین مجموعه تبلیغاتی خصوصی کشور، برای گسترش شبکه بازاریابی خود در بیش از 30 رسانه در حوزه های مختلف تبلیغاتی ، از 6 نفر کارشناس فروش جهت اخذ قرارداد آگهی و تبلیغات دعوت به همکاری می نماید.

 

: آشنایی بیشتر با شرکت پیک برتر

 

  گروه رسانه های پیک برتر اولین بنیان گذار فعالیت های فرهنگی رسانه ای در ایران است که در حال حاضر با بیش از 30 محصول در دو بخش چاپی و دیجیتال در حال فعالیت می باشد.

که در سال ۱۳۷۹ با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد و در طول مسیر توسعه خود توانست خانواده بزرگ "گروه رسانه های پیک برتر" را پایه گذاری کند.

تیم "گروه رسانه های پیک برتر" رسالت خود را کمک هر چه بیشتر به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای ارزشمند در تمامی بسترهای موجود رسانه ای می داند. همچنین ماموریت دارد تا بسترهای تبلیغاتی متنوع را همراه با ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی در اختیار کسب و کارهای محلی قرار دهد. در همین راستا گروه رسانه های پیک برتر خدمات تبلیغاتی خود را همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی در قالب سبد متنوعی از فرصت‌های تبلیغاتی و با ترکیبی از مشاوران متخصص حوزه فروش در زمینه توسعه کسب و کار ارائه خواهد کرد.

گروه رسانه های پیک برتر همواره تلاش می کند شرایط جذب کسانی را که از استعداد و تعهد کافی برای همکاری در حوزه های فعالیت خود برخودار هستند، را فراهم نماید. افراد متعد، کوشا و خلاق همواره در اولویت های سازمان جهت همکاری قرار خواهند داشت.

در ضمن آموزش های متنوع بازاریابی – مذاکره – فروش و روانشناسی به صورت رایگان به افراد منتخب داده خواهد شد.

 

لینک اطلاع از محصولات متنوع شرکت پیک برتر:

http://peykebartar.com/Pages/Digital.aspx

. یادآور میگردد که هیچ محدودیتی برای کسب درآمد در این محیط نخواهید داشت

با پورسانت عالی و بدون حقوق ثابت

بیمه+پاداش+ حمایت های مالی

شماره های تماس:

09125099920


    اطلاعات تماس آگهی

  • تلفن تماس: 09125099920
  • ایمیل: mesgari.pb@gmail.com

محل آگهی

تهران

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/463094

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها