چهارشنبه 1397/04/27

التماس بازیکنان پرسپولیس به برانکو

  • کد خبر: ۴۶۱۲۶۵
  • تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: فرتاک ورزشی
  • گروه خبر: ورزشی
پرسپولیس تاکنون دوبار در عمان از عربستانی‌های میزبانی کرده که هردو بارهم تعداد تماشاگران حریف عربستانی از تیم به‌اصطلاح میزبان بیشتر بوده است.
التماس بازیکنان <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>پرسپولیس 
</a> به برانکو

قضیه الهلال حتی از الاهلی هم فجیع‌تر است؛ الهلال محبوب‌ترین تیم بین مردم عمان محسوب می‌شود. حالا بازیکنان پرسپولیس نمی‌خواهند برای بار سوم در مسقط و چمن نه‌چندان خوب ورزشگاه‌های پایتخت عمان از الهلال میزبانی کنند. بازیکنان بعد از صعود و هنگام آماده‌سازی برای بازگشت به تهران به شدت نسبت به این موضوع نزد برانکو گله کردند. نکته جالب اینجا بود که بازیکنان پرسپولیس حتی نسبت به میزبانی پرسپولیس برابر الهلال به برانکو التماس کردند. بازیکنان پرسپولیس که در رأس آنها محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده قرارداشتند به برانکو اعلانم کردند: «ورزشگاه مسقط همیشه برای ما بدیمن بوده است و ما همیشه در آنجا با مشکل روبه‌رو شده‌ایم؛ این در حالی است که آنجا اصلا میزبانی نمی‌توانیم بکنیم و از طرفی هم زمین چمن آنجا اصلا خوب نیست. تو رو خدا به مسئولان باشگاه بگویید که این زمین را برای میزبانی انتخاب نکنند». البته برانکو هم به بازیکنان اعلام کرد که در بازگشت به ایران حتما با مسئولان باشگاه در این رابطه صحبت خواهد کرد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/461265

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها