جمعه 1397/04/01

برانکو تعویضوویچ؛ پروفسور بودن برازنده‌ی توست!

  • کد خبر: ۴۶۰۴۴۳
  • تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایلنا
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی پرسپولیس بازهم با تعویض های رویارویی تیمش را به موفقیت رساند.


سرمربی پرسپولیس بازهم با تعویض های رویارویی تیمش را به موفقیت رساند.
سه شنبه شب شیرینی برای فوتبالدوستان ایرانی و علی الخصوص پرسپولیسی ها بود. جایی که تیم تهرانی موفق شد در ابوظبی با نتیجه 3-1 از سد الاهلی عربستان بگذرد و به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برسد.
یکی از نکات بارزی که در این صعود به چشم خورد و دیده شد نقش غیر قابل انکار مربی چون برانکو ایوانکوویچ بود. مرد کروات و دوست داشتنی نیمکت سرخپوشان تهرانی در دو بازی با الاهلی بزرگی خود را ثابت کرد. با تعویض های بی نظیرش.
بازی رفت را به یاد بیاورید. دیداری که پرسپولیس با دو گل عقب بود اما تعویض های برانکو ورق را برگرداند. گل اول روی ارسال بشار رسن تعویضی و گل دوم روی شوت منشای تعویضی زده شد.
در بازی برگشت نیز دوباره نبوغ پروفسور به داد تیمش رسید. سرخپوشان بازی را یک بر یک مساوی بودند و یک یار کمتر هم داشتند اما تعویض های بی نظیر آقای سرمربی از راه رسید. رسن در دقیقه 61 به جای مسلمان وارد زمین شد. منشا در دقیقه 65 جای علیپور را گرفت. مصلح هم در دقیقه 79 به جای فرشاد احمدزاده به زمین مسابقه آمد. هر سه نفر باعث شدند حماسه ابوظبی رقم بخورد.منشا گل دوم را در دقیقه 82 از روی نقظه پنالتی به ثمر رساند. پنالتی که مصلح گرفته بود. ده دقیقه بعد رسن هم دیگر پنالتی تیمش را گرفت تا طارمی تیر خلاص را به پیکره الاهلی وارد کند.
با این رویه و با این برانکو قهرمانی در آسیا و پایان حسرت تاریخی برای سرخپوشان پایتخت اصلا دور از دسترس نیست.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/460443

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها