یکشنبه 1397/04/03

قائدی گل‌زن جدید استقلال؟

  • کد خبر: ۴۶۰۴۳۵
  • تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: فرتاک ورزشی
  • گروه خبر: ورزشی
بازی استقلال و پارس جم از آن بازی‌های دیدنی است. خبری از دست‌کم گرفتن حریف و نتیجه از پیش مشخص نیست. همه چیز بعد از ۹۰ دقیقه مشخص می‌شود

ده‌ها سوال وجود دارد که با سوت داور پاسخ داده می‌شوند. مهاجمان استقلال بالاخره گل‌ می‌زنند؟ استقلال در این بازی نتیجه می‌گیرد؟ منصوریان ماندنی می‌شود؟ پارس جم به صدر می‌رسد و ده‌ها سوال دیگر. یکی از سوال‌ها اما شاید این باشد که مهدی قائدی بالاخره برای استقلال گل می‌زند یا نه.

قائدی این فصل توانسته حتی جلوتر از ستاره‌هایی مانند جباری و منتظری، محبوب‌ترین بازیکن استقلال باشد. بازیکنی که به خاطر سن و سالش و البته تکنیکش گوی سبقت را از بقیه ربوده و نامش ورد زبان سکوها شده است. این در حالی است که این بازیکن هنوز نه گلی زده و نه پاس گلی داده و ناگفته پیداست که اگر این اتفاق بیفتد محبوبیت او شکل بسیار عجیب وغریب‌تری پیدا خواهد کرد. شاید این بازی همان بازی موعود باشد.

باشوی استقلالی‌ها این هفته به خانه برمی‌گردد و در بوشهر به میدان می‌رود. شهری که از آن خاطرات خوبی دارد. خاطراتی از گل‌هایش با ایرانجوان و تیمی که از آن چهره شد و سرخابی‌های پایتخت را مجذوب خود کرد. او فصل گذشته بیشتر گل‌هایش یعنی ۶ گل از ۴ گل خود را در دیدارهای خانگی و در بوشهر زده است. اگر قرار است قائدی اولین گل یا پاس گل را به زودی به نامش ثبت کند بی‌شک این بازی بهترین انتخاب است. همین‌جا، در خانه و برای استقلال در بحران.

 


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/460435

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها