یکشنبه 1397/04/03

شادمانی مردم تهران پس از برد پرسپولیس

مردم تهران لحظاتی پس از برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تیم الاهلی عربستان به خیابان ها آمدند و این پیروزی را جشن گرفتند.


مردم تهران شامگاه سه شنبه پس از پیروزی 3 بر یک تیم پرسپولیس در برابر تیم الاهلی عربستان، در خیابان های پایتخت با بوق زدن شادی خود را از این پیروزی ابراز داشتند.
مردم تهران با راه انداختن کاروانهای شادی در محلات مختلف شهر این موفقیت را به یکدیگر تبریک گفتند. جوانان تهرانی در این شادی که در پوست خود نمی گنجیدند، پیروزی پرسپولیس را حاصل تلاش و همدلی بازیکنان این تیم دانستند.
علی یکی از هواداران فوتبال دوست ایرانی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت این پیروزی متعلق به تمام ایرانیان است و فقط مختص پرسپولیس و طرفداران آنها نیست من این پیروزی را به تمام مردم ایران تبریک می گویم .
وی گفت از لحظه پیروزی پرسپولیس در سطح شهر به همراه دوستان خود اقدام به شادی کرده اند و خوشحال هستم که این پیروزی چهره شهر را تغییر داده و در اینجا رنگ لباس چندان اهمیت ندارد بلکه پیروزی تیم کشورمان مهم است .
سیاوش که به همراه خانواده در حال پیاده روی و شادمانی بود گفت من طرفدار استقلال هستم اما این پیروزی برای کشور عزیزمان ایران است و بسیار خوشحال هستم که نماینده کشورمان توانسته این پیروزی مهم را کسب و به مرحله بعدی صعود کند .
تیم پرسپولیس تهران که پس از گل اول با اخراج یکی از بازیکنان تیمش 10 نفره شده بود توانست در ابوظبی تیم الاهلی عربستان را سه بر یک شکست دهد.
شبس **1574 *1488 *انتتشار دهنده: محسن تهوری **

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/460073

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها