یکشنبه 1397/10/30

تغییر لحظه آخری ترکیب پرسپولیس توسط برانکو

  • کد خبر: ۴۵۹۹۸۳
  • تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
برانکو ایوانکوویچ برای دیدار برگشت مقابل الاهلی عربستان ترکیب 11 نفره و اصلی تیمش را مشخص کرد.
تغییر لحظه آخری <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> ترکیب
</a> <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>پرسپولیس
</a> توسط برانکو

پرسپولیس از ساعاتی دیگر برای دیدار برگشت مقابل الاهلی در استادیوم محمد بن زاید حاضر خواهد شد و امیدوار است بتواند با توجه به نتیجه دیدار رفت، جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را به دست بیاورد.

برانکو ایوانکوویچ در این بازی چند تغییر نسبت به جدال رفت در ترکیب تیمش ایجاد کرد و اکنون کمال کامیابی نیا را به ترکیب اصلی آورده تا شرایط در فاز دفاعی و تهاجمی تیمش را به شرایط نرمال در بیاورد.

علیرضا بیرانوند در این بازی نیز به عنوان شماره یک درون دروازه قرار گرفته و حسین ماهینی در غیاب سیدجلال حسینی با بازوبند کاپیتانی در سمت چپ دفاعی حاضر شده و زوج دفاع میانی نیز به محمد انصاری و شجاع خلیل زاده سپرده شده تا کار سختی مقابل مهاجم سوری و برزیلی الاهلی پیش روی خود داشته باشند. در سمت راست دفاعی صادق محرمی با شماره 17 حاضر خواهد شد و کمال کامیابی نیا به همراه محسن مسلمان، وحید امیری و فرشاد احمدزاده لوزی خط میانی را شکل داده اند.

زوج خط حمله نیز به مهدی طارمی و علی علیپور اختصاص داده شده و برانکو ایوانکوویچ امیدوار است ستاره‌های جوان تیمش به خوبی موفق به عبور از مدافعان کند الاهلی شوند.

ترکیب پرسپولیس : علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، کمال کامیابی ‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و علی علیپور

با این شرایط نفرات ذخیره‌ی پرسپولیس در این جدال را بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، بشار رسن، شایان مصلح، گادوین منشا و سیامک نعمتی تشکیل خواهند داد.

دیدار دو تیم از ساعت 19:45 دقیقه به وقت ایران پخش خواهد شد و از شبکه سه سیما و پخش اینترنتی آنتن می‌توانید آن را مشاهده فرمایید.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/459983

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها