یکشنبه 1397/04/03

آخرین خبرها از بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا» در شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در منطقه» در جلسات مستمر این شورا خبر داد.
آخرین خبرها از بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا» در شورای نگهبان

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی  با اشاره به آخرین نتایج بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در شورای نگهبان، گفت: این طرح در جلسات هفته گذشته شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفته و در دستور کار جلسه این هفته نیز قرار دارد.

وی افزود: در نشست‌های هفته گذشته شورای نگهبان موادی از طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» مورد بررسی قرار گرفت، اما اعضا در بخش‌هایی ابهاماتی به آن وارد کردند.

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: بررسی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در شورای نگهبان هنوز پایان نیافته و درباره ابهامات به مجلس اظهارنظر می‌کنیم.

کدخدایی در پایان خاطرنشان کرد: طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در جلسات مستمر شورای نگهبان مورد بررسی قرار می‌گیرد که پس از بررسی‌های نهایی نظر خود را به مجلس اعلام می‌کنیم. 

 طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه» در جلسه 22 مرداد مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/459160

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها