یکشنبه 1397/04/03

5 پرسپولیسی علیه استقلال و منصوریان!

  • کد خبر: ۴۵۰۲۱۱
  • تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
پدیده در حالی برابر استقلال صف آرایی می‌کند که سرمربی این تیم از حضور 5 بازیکن پرسپولیسی در ترکیب تیمش سود می‌برد.
5 <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>پرسپولیس
</a>ی علیه <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>استقلال 
</a> و <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>منصوریان</a>!

استقلال تهران در دیداری حساس برابر در هفته پنجم برابر پدیده مشهد قرار می‌گیرد. پدیده‌ای که آبی‌ها تحت هدایت منصوریان برابر آن شکست ناپذیر بوده‌اند و حتی به تساوی برابر آن هم تا به حال راضی نشده‌اند.

پدیده در حالی برابر استقلال صف آرایی می‌کند که سرمربی این تیم از حضور 5 بازیکن پرسپولیس ی در ترکیب تیمش سود می‌برد. پدیده در 4 بازی گذشته از این بازیکنان سود برده و تا به حال آنها موفق به کسب 5 امتیاز شده‌اند.

محمدرضا خانزاده،‌ محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی، میلاد کمندانی و شهاب گردان 5 بازیکنی هستند که هر کدام زمانی پیراهن پرسپولیس را برتن کرده و به همراه آن برابر استقلال هم قرار گرفته‌اند.

در فصل جدید از این بین محمدرضا خانزاده و محمد قاضی در فصل جدید گلزنی کرده‌اند. استقلال در این بازی باید ابتدا برابر حمله‌های قاضی وخلعتبری که زوج خوبی در فصل جدید ایجاد کرده‌اند مقاومت کنند.

علیرضا منصوریان که در فصل جدید نتایج محبوب هواداران را کسب نکرده باید در این بازی سه امتیاز را کسب کند تا دوباره به محبوبیتش همانند روزی که پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی برد دست پیدا کند و به دو دستگی در هواداران پایان بدهد.

استقلال اگر موفق به شکست پدیده در ورزشگاه آزادی نشود مطمئنا اتفاقات عجیبی برای سرمربی این تیم رخ خواهد داد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/450211

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها