یکشنبه 1397/04/03

ستاره شانس منصوریان در خط حمله

  • کد خبر: ۴۴۹۸۶۷
  • تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: فرتاک ورزشی
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی استقلال امید زیادی دارد تا ترکیب جدید خط حمله این تیم ناکامی های آبی ها را به پایان برساند.
ستاره شانس <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> منصوریان </a> در خط حمله

چهار بازی، یک گل زده بزرگترین مشکل استقلال در لیگ هفدهم است. شاگردان منصوریان تا به امروز در جریان بازی گلی را دریافت نکردند و با گذشت ۴ مسابقه تنها ۲ گل از روی ضربات پنالتی دریافت کردند که عملکردی برابر پرسپولیس، بهترین خط دفاع لیگ است.

استقلالی ها در فصل گذشته در خط حمله با علیرضا منصوریان عملکرد بسیار خوبی داشتند. آبی ها بیش از ۲۰ هفته موفق به گلزنی در لیگ شدند و در نهایت لیگ را با عنوان دومین خط حمله موفق به پایان رساندند. سرمربی آبی ها حالا در آستانه پنجمین دیدار فصل باید این نقیصه را برطرف کند تا سه امتیاز حیاتی بازی با پدیده را کسب کنند.

علیرضا منصوریان اما در این مسیر مصائبی دارد. سجاد شهباززاده امید اول استقلال در خط حمله به دلیل مصدومیت نزدیک به یک ماه از میادین دور است و علی قربانی تنها گزینه منصوریان برای نوک پیکان تهاجمی آبی پوشان است.

بال های استقلال اما نقطه اصلی ضعف استقلال به شمار می رود. داریوش شجاعیان هافبک طراح آبی ها در سه دیدار در پست غیر تخصصی بال چپ به میدان می رود و طبیعی است که کارایی لازم را نداشته باشد. علیرضا منصوریان برای این منطقه از زمین گزینه های زیادی در اختیار ندارد و اگر بخواهد بازیکنی با پست تخصصی را به زمین بفرستد، تنها جابر انصاری و یعقوب کریمی را در اختیار دارد.

حسن بیت سعید بال راست استقلال است که او نیز عملکرد خوبی را از خود به جا نگذاشته است. خسرو حیدری از مصدومیت بازگشته اما احتمالا این دیدار را از ابتدا شروع نمی کند و در این دیدار نیمکت نشین است تا جابر انصاری تنها گزینه منصوریان باشد. سرمربی استقلال البته مهدی قائدی را نیز در اختیار دارد اما این بازیکن همچنان توانایی بازی ۹۰ دقیقه ای ندارد و احتمالا باز هم تعویض اول منصوریان خواهد بود.

بررسی نیمکت و تمرینات استقلال نشان می دهد، علیرضا منصوریان فعلا تصمیمی برای تغییر استراتژی ندارد و با گزینه تغییر ترکیب آماده این دیدار می شود. علی قربانی تغییر اجباری منصوریان برابر پدیده است و احتمالا در این دیدار جابر انصاری و داریوش شجاعیان به عنوان بال های استقلال به میدان خواهند رفت تا شاید این ترکیب گره از کار استقلال در خط حمله باز کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/449867

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها