شنبه 1397/12/04

حامیان روحانی انتظار حضور پر رنگی در کابینه دارند

  • کد خبر: ۴۳۶۴۸۳
  • تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکار نیوز
  • گروه خبر: سیاسی
عضو جمعیت ایثار گران انقلاب اسلامی گفت: اشخاصی که به نوعی از رئیس‌جمهور منتخب حمایت کرده‌اند، انتظار حضور پررنگی در کابینه دوازدهم دارند.

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درباره نارضایتی اصلاح‌طلبان از نحوه تعیین کابینه و سهم خواهی آنان از رئیس جمهور، اظهار داشت: بروز این مسائل امری طبیعی تلقی می‌شود و در زمان انتخاب اعضای شورای شهر نیز چنین مباحثی مطرح شد.

وی افزود: روحانی باید بتواند بین سه جریان کارگزاران، اصلاح‌طلبان و مجلس  کابینه مورد نظر خود را انتخاب کند، البته دیدگاه رئیس جمهور به کارگزاران نزدیکتر از اصلاح طلبان است.

شاکری تصریح کرد: به دلیل رفتار و رویکردی که اصلاح‌طلبان در برخورد با مرحوم آیت الله هاشمی‌رفسنجانی در پیش گرفتند در نتیجه روحانی نمی‌خواهد که این مساله برای او هم رخ دهد.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: اشخاصی که به نوعی از رئیس جمهور منتخب حمایت کرده‌اند انتظار حضور پررنگی در کابینه دوازدهم دارند اما وظیفه رئیس جمهور تصمیم‌گیری براساس مصالح نظام است.

حامیان روحانی انتظار حضور پر رنگی در کابینه دارند


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/436483

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها